Casa Com Piscina E Churrasqueira Privativa !
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Casa Com Piscina E Churrasqueira Privativa ! Porto Seguro może pomieścić do 14 gości i znajduje się około 25 min piechotą od przyrodniczych atrkacji, takich jak Park wodny Arraial D'Ajuda Eco Park.
Ulica Rua Do Mucuge jest w maksymalnie 1 km, a Plaża Pitinga leży w zasięgu ręki od willi.
Goście mogą delektować się daniami kuchni włoskiej w restauracji Toa Club Gourmet, w odległości 18 min spacerem. Na lotnisko Porto Seguro można dojechać z domu wakacyjnego w 35 min.
- Lokalne atrakcje
- Ulica Rua Do Mucuge1313 km
- Galeria de Arte Keko Valenzuela1433 km
- Arco-Iris Turismo1634 km
- Praia do Parracho1087 km
- Teatro Comunitario1515 km
- Royalle Crown Poker Club1615 km
- Plaża Parracho1440 km
- Praia da Pitinga1215 km
- Morocha Club1621 km
- Lotniska
- Lotnisko Porto Seguro15 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
Usługi
- Wynajem samochodów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Meble ogrodowe
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Casa Com Piscina E Churrasqueira Privativa ! od lotniska Porto Seguro?
Casa Com Piscina E Churrasqueira Privativa ! znajduje się 35 min jazdy od lotniska Porto Seguro. - ❓
Czy Casa Com Piscina E Churrasqueira Privativa ! posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Com Piscina E Churrasqueira Privativa ! oferuje Wi-Fi. - ❓
Jakie usługi oferuje swoim gościom Casa Com Piscina E Churrasqueira Privativa !?
Casa Com Piscina E Churrasqueira Privativa ! oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja.